Published On: 13 czerwca 2021

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021

1. Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek połączona z Nabożeństwem czerwcowym. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  5. Mocą decyzji Episkopatu Polski od 20 czerwca zostają zniesione dyspensy od niedzielnej Mszy św.
  6. W poniedziałek 14 czerwca przypada 22 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Sosnowcu.
  7. Jutro ks. biskup Piotr SKUCHA obchodzi 51 rocznicę święceń kapłańskich a w piątek 32 rocznicę obchodzi nasz ordynariusz ks. biskup Grzegorz KASZAK. Naszych pasterzy polecamy wypróbowanym modlitwom  drogich parafian.
  8. W czwartek uroczystość św. Alberta CHMIELOWSKIEGO, głównego patrona naszej diecezji.
  9. W przyszłym tygodniu 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Intencję  na Mszę św. zbiorową za zmarłych ojców przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  10. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, ofiary zbierane przeznaczmy na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
  11. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne  wpłynęło 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać również za ofiary, które wpływają na renowacje Krzyża Misyjnego. W tym tygodniu wpłynęło 300 zł.
  12. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickich.
  13. Wszystkim parafianom życzymy udanej niedzieli i tygodnia naznaczonego Bożym Błogosławieństwem.