Published On: 11 lipca 2021

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną
  4. W lipcu i sierpniu w naszym kościele obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę i uroczystości o godz. 8:30, 10:30 i 18:00. A w dni powszednie o godz. 18:00. W niedzielę w okresie lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 12:00.
  5. W piątek, 16 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej)
  6. W tych dniach gości w naszej parafii o. Adam Paweł BŁSZCZ CR, który głosił rekolekcje adwentowe. O. Adam wydał książkę pt.  „Medytacje Biblijne”. Książkę w cenie 15 zł. można nabyć przy wyjściu z kościoła (dedykacja gratis).
  7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz urlopy życzymy miłego wypoczynku.
  9. W przyszłą, trzecią niedzielę, miesiąca, zbierane ofiary przeznaczmy na gospodarcze potrzeby naszej parafii.