Published On: 17 lipca 2022

XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00.
  2. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18:00 modlimy się w intencji zmarłych z naszej rodziny parafialnej w minionym miesiącu.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną
  5. W lipcu i sierpniu w naszym kościele obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę i uroczystości o godz. 8:30, 10:30 i 18:00. A w dni powszednie o godz. 18:00. W niedzielę w okresie lipca i sierpnia nie ma Mszy św. o godz. 12:00.
  6. W piątek przypada święto św. Magdaleny a w sobotę święto św. Brygidy – patronki Europy. Módlmy się w intencji naszego kontynentu.
  7. W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszach św. będziemy błogosławić kierowców i pojazdy mechaniczne. Ofiary zbierane podczas błogosławieństwa przeznaczone będą dla misjonarzy na zakup środków transportu.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać, za dzisiejsze ofiary, które przeznaczmy na cele gospodarcze naszej parafii.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.