Published On: 18 lipca 2021

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021

1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną
  4. W lipcu i sierpniu w naszym kościele obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę i uroczystości o godz. 8:30, 10:30 i 18:00. A w dni powszednie o godz. 18:00. W niedzielę w okresie lipca i sierpnia nie ma Mszy św. o godz. 12:00.
  5. W czwartek przypada święto św. Magdaleny a w piątek święto św. Brygidy – patronki Europy. Módlmy się w intencji naszego kontynentu.
  6. W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszach św. będziemy błogosławić kierowców i pojazdy mechaniczne. Ofiary zbierane podczas błogosławieństwa przeznaczone będą dla misjonarzy na zakup środków transportu.
  7. W miniony tygodniu na konto parafialne wpłynęło 50 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Od wtorku rozpoczynamy malowanie zakrystii. Ofiary, które dzisiaj zbieramy przeznaczone są na ten cel.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz urlopy życzymy miłego wypoczynku.
  10. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli:+ Bogusław KAZIMIERCZAK, + Danuta SOLARZ, + Robert ROSÓŁ. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie