Published On: 25 lipca 2021

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2021

  1. Dzisiaj, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców po Mszach św. będziemy błogosławić kierowców i pojazdy mechaniczne. Ofiary zbierane podczas błogosławieństwa przeznaczone będą dla misjonarzy na zakup środków transportu.
  2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi pan Krzysztof, nasz organista. Panu Krzysztofowi życzymy wielu łask wypraszanych przez św. Krzysztofa i św. Józefa patrona naszej parafii.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną.
  5. W lipcu i sierpniu w naszym kościele obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę i uroczystości o godz. 8:30, 10:30 i 18:00. A w dni powszednie o godz. 18:00.
  6. W przyszła niedzielę, pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8:30.
  7. W miniony tygodniu na konto parafialne i formie cegiełek wpłynęło 220 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Na renowacje krzyż złożono ofiarę w wysokości 100 zł.
  8. W minionym tygodniu odnowiliśmy zakrystię oraz pomieszczenie przed zakrystią. Zostały wymalowane ściany, zakupione nowe lampy, biurko, krzesła oraz krany. Za poniesiony trud odnowienia składamy serdeczne Bóg Zapłać braciom Dariuszowi i Jarosławowi STASIAKOM. Niech Pan obdarza Ich swoim Błogosławieństwem.
  9. Wszystkim wypoczywającym parafianom życzmy odnowienia sił fizycznych i duchowych.
  10. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Zygmunt PROSZOWSKI, Halina SŁABA, Krystyna STĘPIEŃ, Dariusz FIRA, Tadeusz NYK, Emilia FRANCZYK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie