Published On: 1 sierpnia 2021

XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2021

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy miesiąc sierpień czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej ojczyźnie.
  2. Jutro – w dzień Najświętszej Maryi Panny Anielskiej- przypada odpust Porcjunkuli. Można zyskać odpust zupełny. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej, komunia św., nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną.
  5. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w naszym kościele o godz. 18:00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota  miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, natomiast w piątek pełnić będziemy dyżur w konfesjonale od godz. 17:00. Msza św. wynagradzająca NSPJ o godz. 18:00. W sobotę Msza św. wynagradzająca NSNMP o godz. 17:30.
  7. W miniony tygodniu na konto parafialne i formie cegiełek wpłynęło 250 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Na renowacje krzyża złożono ofiarę w wysokości 100 zł.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim parafianom pozostającym w domach, wyjeżdżającym na urlopy, jak i gościom, życzymy udanej niedzieli, jak również radosnego tygodnia naznaczonego Bożym błogosławieństwem.
  10. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odszedł: + Zdzisław PIETRAS. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie