Published On: 31 lipca 2022

XVIII Niedziela Zwykła – 31.07.2022

1. Jutro rozpoczynamy miesiąc sierpień czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej ojczyźnie.
  2. We wtorek dzień Najświętszej Maryi Panny Anielskiej- przypada odpust Porcjunkuli. Można zyskać odpust zupełny. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej, komunia św., nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy w intencjach ojca świętego.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17:00
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną.
  5. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. w naszym kościele o godz. 17:30.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, natomiast w piątek pełnić będziemy dyżur w konfesjonale od godz. 17:00. Msza św. wynagradzająca NSPJ o godz. 18:00. W sobotę przed południem kapłan odwiedził chorych. Msza św. wynagradzająca NSNMP o godz. 17:30. W przyszłą niedzielę zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.
  7. W miniony tygodniu na konto parafialne i formie cegiełek oraz do skarbony wpłynęło 260 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Podczas błogosławienia w minioną niedzielę pojazdów mechanicznych zebraliśmy na środki transportu dla misjonarzy 390 zł. Również serdeczne Bóg zapłać.
  8. Trwają prace remontowe w kruchcie naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  10. Wszystkim parafianom pozostającym w domach, wyjeżdżającym na urlopy, jak i gościom, życzymy udanej niedzieli, jak również radosnego tygodnia naznaczonego Bożym błogosławieństwem.
  11. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Helena GORGOŃ, + Janina BĘDKOWSKA, + Alicja KACKA, + Marianna WILK, + Eugenia KURCZEK, + Jadwiga BARCZAK, + Wanda STERNAK. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.