Published On: 10 września 2023

XXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

 1. Dzisiaj przeżywamy wyniesienie do chwały ołtarzy rodziny Wiktorii i Józefa Ulmów wraz z ich siedmiorgiem dzieci zamordowanych w 1944 roku za pomoc Żydom. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła otrzymamy pamiątkowy obrazek.
 2. Rodziców, którzy pragną aby ich dzieci w tym roku szkolnym przystąpiły do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne jutro w poniedziałek 11 września. Spotkanie rozpoczynamy Msza św. o godz. 18:00
 3. W poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.
 4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 7. Zapraszamy do nowo powstającej  wspólnoty Nie Jesteś Sam. Nasze zaproszenie kierujemy, jak sama nazwa wskazuje, do osób które  chcą spędzić trochę czasu we wspólnocie. Spotkania będą miały miejsce w każdy pierwszy piątek miesiąca. Spotkania rozpoczynamy od października.
 8. Zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami Sosnowca w przyszłą niedzielę, 17 września, pod hasłem Mama i Tata – najlepsi wychowawca świata. Wyruszy on o godz. 15.00 sprzed sosnowieckiej katedry do kościoła pw. św. Rafała Kalinowskiego, gdzie zakończy się rodzinnym festynem.
 9. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 400 zł. składamy serdeczne Bóg Zapłać.
 10. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na gospodarcze potrzeby naszej parafii.
 11. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 12. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła: +  Lucyna PUDOL Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie