Published On: 12 września 2022

XXIV Niedziela Zwykła – 11.19.2022

1. W poniedziałek w naszej parafii rozpoczyna się peregrynacja Wielkopiątkowego Krzyża Papieskiego. Plan peregrynacji umieszczony jest w gablotach parafialnych oraz na stronie internetowej.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. a do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
  3. We wtorek, 13 września, po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie.
  4. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża św.
  5. W środę zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci które w roku szkolnym 2022/23 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii św. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18 00.
  6. W czwartek zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców i młodzież z klas VII i VIII które w roku szkolnym 2022/23 chcą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18:00 .
  7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii. W tym tygodniu formie cegiełek i na konto parafialne oraz do skarbony wpłynęło 400 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.