Published On: 12 września 2021

XXXIV Niedziela Zwykła – 12.09.2021

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła, dzień beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego i Matki Czackiej.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17.00.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną. Prośby możemy składać do puszki przy wyjściu z kościoła lub drogą elektroniczną.
  4. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża św. Na Mszy św. o godz. 1800 zostanie poświęcona figura Jezusa Ukrzyżowanego, która będzie umieszczona na odrestaurowanym krzyżu misyjnym.
  5. W czwartek zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci które w roku szkolnym 2021/22 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii św.  Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00
  6. Zapraszamy młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania w piątek. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00. Zaproszenie jest skierowane do młodzież, która była na spotkaniach formacyjnych w czerwcu.
  7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii. W tym tygodniu formie cegiełek i na konto parafialne wpłynęło 250 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.