Published On: 15 października 2022

XXIX Niedziela Zwykła – 16.1o.2022

 1. Gorąco zachęcamy, do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są sprawowane w naszym kościele o godz. 17:30. Niech ta piękna modlitwa będzie naszą wspólną, rodzinną, codziennie odmawianą.
 2. Dzisiaj obchodzimy XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask Prawdy. W związku z tym w naszej parafii:» o godz. 15:00 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia podczas, którego udzielimy indywidualnego błogosławieństwa Relikwiami św. Jana Pawła II

  » po każdej Mszy św. można nabywać kremówki papieskie

  » możemy oddać krew od godz. 9:00 do 13:30 (dowody osobiste)

  » po każdej Mszy św. młodzież zbiera ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnych a jednocześnie najbiedniejszych uczniów.

 3. We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty patrona służby zdrowia. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich lekarzach i pielęgniarkach.
 4. W piątek spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18:00.
 5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 6. Zbliża się miesiąc listopad, podczas którego w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przyjmujemy na wypominki.
 7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 400 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary.
 8. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła + Maria KUPAJ. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.