Published On: 17 października 2021

XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021

1. Przypominamy, że miesiąc październik to miesiąc różańca św.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o godz. 17:30 . Dzieci w sposób szczególny zapraszamy od poniedziałku do czwartku.
  3. W minioną niedzielę obchodziliśmy „XXI Dzień Papieski”. Serdeczne Bóg Zapłać tym którzy przyczynili się do uroczystych obchodów tego dnia. Serdeczne dziękujemy panu katechecie Tomkowi i młodzieży z naszej podstawówki za przeprowadzenie zbiórki na fundusz stypendialny.
  4. Jutro przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o wszystkich lekarzach i pielęgniarkach.
  5. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16:00 . Z Józefem przed Panem.
  6. W poniedziałek Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych w minionym miesiącu
  7. Na horyzoncie mamy już dni listopadowe podczas których w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe, oktawalne, roczne i półroczne.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
  9. Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na gospodarcze potrzeby naszej parafii.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. W tym tygodniu do domu Ojca odszedł z naszej wspólnoty parafialnej: + Ryszard POTĘGA Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…