Published On: 1 października 2023

XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023

  1. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa w naszym kościele sprawowane będą każdego dnia o godz. 17:30.
  2. Zapraszamy do nowo powstającej  wspólnoty Nie Jesteś Sam. Nasze zaproszenie kierujemy, jak sama nazwa wskazuje, do osób które  chcą spędzić trochę czasu we wspólnocie. Spotkania będą miały miejsce w każdy pierwszy piątek miesiąca. Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek, 6 października, o godz. 16:00 w salce parafialnej.
  3. W środę, 4 października, przypada wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka z Asyżu, świętego który nazywał zwierzęta Braćmi Mniejszymi. W tym dniu będziemy błogosławili naszych braci mniejszych przed kościołem o godz. 16:00. Podczas błogosławieństwa przeprowadzimy tradycyjną zbiórkę karmy dla zwierzą przebywających w schronisku.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17:00 będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W pierwszy piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz. 16:30. Msza św. wynagradzająca NSPJ o godz. 17:00. W pierwszą sobotę przed południem kapłan odwiedzi chorych a Msza św. wynagradzająca NSNMP zostanie odprawiona o godz 17:00.
  5. Na spotkanie formacyjne zapraszamy ministrantów i kandydatów na ministranta w sobotę 7 października o godz 11:00.
  6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła
  7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł. składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: +  Leopold ZARZYCKI  i Krystyna KARLIŃSKA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie