Published On: 2 października 2022

XXVIII Niedziela Zwykła – 02.10.2022

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła Caritas naszej diecezji.
  2. Przypominamy, że miesiąc październik to miesiąc różańca św. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o godz. 17:30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy od poniedziałku do czwartku.
  3. We wtorek, z okazji wspomnienia św. Franciszka, zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt na godz. 16:30. Przed kościołem dokonamy uroczystego błogosławieństwa zwierząt, naszych Braci Mniejszych. Prosimy o przyniesienie karmy dla psów i kotów, które przebywają w schronisku.
  4. W miesiącu październiku, w poniedziałki, nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Zapraszamy na zajęcia teatralne uczniów od czwartej klasy szkoły podstawowej. Zajęcia, będą w czwartki od godz. 17:30 do 19:00 w salce. Zaprasza pan Tomasz.
  6. W piątek wspomnienie obowiązkowe NMP Różańcowej. W tym dniu przypada 14. rocznica śmierci ks. Bp. Adama ŚMIGIELSKIEGO SDB.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 17:00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek uczcimy NSPJ na mszy św. o godz. 17:00 i dyżurować będziemy w konfesjonałach od godz. 16:30. W sobotę kapłan odwiedzi chorych.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary do skarbony w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł na rzecz naszej parafii składamy Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
  9. Również serdeczne podziękowanie dla pań za przygotowanie dekoracji na miesiąc październik.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. W tym tygodniu do domu Ojca odeszli z naszej rodziny parafialnej: + Marian SOCHA, + Andrzej MUSIAŁ, + Stanisław JAGŁA, + Józef KŁOPOTOWSKI. Wieczny odpoczynek racz IM dać Panie