Published On: 7 października 2023

XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023

 1. Gorąco zachęcamy, do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są sprawowane w naszym kościele o godz. 1730. Niech ta piękna modlitwa będzie naszą wspólną, rodzinną, codziennie odmawianą.
 2. W minioną niedzielę, na cele Caritas, zebraliśmy 484 zł. Bóg Zapłać.
 3. W środę, 4 października, błogosławiliśmy nasze zwięrzęta. Podczas błogosławieństwa przeprowadziliśmy zbiórkę dla zwierzą ze schroniska w Milowicach. Zebraliśmy około 50 kg żywności oraz derek i kocyków. Serdeczne Bóg Zapłać. Fotorelacja na parafialnym facebooku.
 4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem Cywilizacja Życia. W związku z tym w naszej parafii:
  – o godz. 1500 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia podczas, którego udzielimy indywidualnego błogosławieństwa Relikwiami św. Jana Pawła II
  – po każdej Mszy św. można nabywać kremówki papieskie
  – możemy oddać krew od godz. 900 do 1330 (dowody osobiste)
  – po każdej Mszy św. młodzież zbiera ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnych a jednocześnie najbiedniejszych ucznió
 5. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu w modlitwie nauczycieli, wychowawców i katechetów.
 6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 7. Zbliża się miesiąc listopad, podczas którego w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przyjmujemy na wypominki.
 8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 850 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na gospodarcze potrzeby naszej parafii.