Published On: 30 października 2022

XXXI Niedziela Zwykła – 30.10.2022

 1. We wtorek 1 listopada, obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Przypominamy o możliwości uzyskania odpustu zupełnego:
  a. wierni, którzy nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskają odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada można zyskać, pod zwykłymi warunkami, dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej
  b. wierni, którzy odwiedzą kościół lub kaplicę w celu przyjścia z pomocą duszom zmarłych i odmówią tam Ojcze nasz i Wierzę, w Dzień Zaduszny mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: Spowiedź, Komunia święta., modlitwa wg intencji Ojca Świętego oraz brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
 2. Przyjmujemy na wypominki:
  a. wypominki roczne w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 8:30
  b. wypominki oktawalne od 2 listopada do 9 listopada o godz. 17:30
  c. wypominki jednorazowe 1 listopada o godz. 17:30
 3. W środę 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Zmarłych tzw. Dzień Zaduszny. Modlimy się zwłaszcza za tych, którzy po śmierci potrzebują oczyszczenia w miłości czyli czyśćca, który jest „przedsionkiem nieba”. Msze św. w naszym kościele o godz. 9:00, 17:00 i 18:00.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17:00 modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz. 16:30. O godz. 17:00 Msza św. wynagradzająca NSPJ. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych a na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSNMP.
 5. W niedzielę na spotkanie formacyjne zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca.
 6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.