Published On: 13 listopada 2022

XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W ramach solidarności można złożyć ofiary do puszek przed kościołem.
  2. Jutro, w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.
  3. We wtorek, przed Mszą św. o godz. 18:00, nowenna do św. Józefa.
  4. W środę, przed Mszą św. o godz. 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Dzisiaj poświęciliśmy opłatki na stół wigilijny. Do roznoszenia opłatków, z ramienia parafii, tradycyjnie jest upoważniony nasz kościelny pan Zbyszek.
  6. W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczmy na cele gospodarcze naszej parafii.
  7. Przyszła niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 650 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  10. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Jarosław ROGALSKI, + Wiesław MASZCZYK, + Stefania DEJ. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie