Published On: 26 listopada 2023

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2023

 1. Dzisiaj ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Oddajemy swoje życie oraz całą ludzkość Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu.
 3. Jutro, w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.
 4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek święto św. Andrzeja apostoła.
 6. Z racji świętowania uroczystości barbórkowych oraz andrzejkowych Ks. Abp  Adrian GALBAS w piątek udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i innych form pokuty.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz. 16:30. O godz. 17:30 Msza św. wynagradzająca NSPJ. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych a na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP. W niedzielę na spotkanie formacyjne zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca.
 8. Seniorów naszej parafii zapraszamy na spotkanie wspólnoty Nie Jesteś Sam. Spotkanie, będzie miało miejsce w salce parafialnej, w piątek, 1 grudnia o godz. 16:00. Na spotkaniu między innymi będzie można nauczyć się robienia własnoręcznie świątecznych kartek na Boże Narodzenie.
 9. Na spotkanie formacyjne zapraszamy lektorów, ministrantów i kandydatów na ministranta. Spotkanie w sobotę o godz. 11:00.
 10. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
 11. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 12. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła: Kazimiera KRAKOWIAK. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.