Published On: 21 stycznia 2024

III Niedziela Zwykła – 21.01.2024

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci. Wszystkim babciom życzymy dużo Bożego Błogosławieństwa, zdrowia i miłości w serduszku do swoich wnucząt

2. W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim, którzy nas zaprosili składamy serdeczne Bóg Zapłać. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:00 odprawimy Mszę św. z prośbą o Boże Błogosławieństwo i o łaskę zdrowia dla wszystkich parafian, którzy nas zaprosili do swoich mieszkań, rodzin do swojego życia. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone podczas odwiedzin duszpasterskich.

3. Jutro, w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.

4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.

5. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Tym dniem kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 250 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.

8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej

9. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła: +  Janina  BRAKSATOR. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie