Published On: 23 stycznia 2022
Obserwujemy obecnie wyraźny wzrost liczby zakażeń koronawirusem. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przypominamy o zasadzie noszenia maseczek podczas pobytu w naszej świątyni.
Jednym z ważnych celów, dla których nosimy maseczki, jest potrzeba spowolnienia fali zakażeń tak, aby nie powtórzyła się sytuacja z przepełnieniem szpitali. Nosimy maseczki również po to, by chronić chorych, także na inne choroby, niezwiązane z koronawirusem. To wyraz naszego szacunku do drugiego człowieka.
Dbajmy o siebie na nawzajem!

Prosimy również o dostosowanie się do limitu, zachowanie dystansu min. 1,5 metra, jak też stosowanie innych zasad  sanitarnych: zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie rąk, oraz przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. Wszystkich pozostających w domu, zachęcamy do duchowej łączności w godzinach celebracji liturgicznych w naszym kościele.

Drodzy Parafianie i Sympatycy parafii św. Józefa życzymy Wam wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia.