Published On: 19 grudnia 2020

Drodzy Parafianie Wspólnoty parafialnej św. Józefa Rzemieślnika w Sosnowcu,

chciałbym raz jeszcze podziękować Waszemu Księdzu Proboszczowi za zaproszenie mnie do Was, na tych kilka dni adwentowych rekolekcji, które mogliśmy poświęcić refleksji nad listem świętego Pawła di Filipian. Refleksji prowadzonej w czasie dwojakiego kryzysu Kościoła w Polsce.

Dziękuję tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomimo ograniczeń związanych z epidemią przychodzili do świątyni.

W sposób szczególny dziękuję dzieciom, dla których stałem się wujkiem Adamem. Moją wdzięczność wyrażam także tym, którzy na zapleczu zabezpieczali przebieg rekolekcji: Panu Zbigniewowi, Panu Krzysztofowi oraz Panu Grzegorzowi, który dbał o to, aby nagrania katechez pojawiały się w Internecie. Bóg zapłać.

I wszystkim życzę błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Z Bogiem. I do zobaczenia.

Ojciec Adam Błyszcz, Zmartwychwstaniec

Tivoli, 19 grudnia 2020