Published On: 4 października 2021

Z okazji wspomnienia św. Franciszka z Asyżu, ks. Dariusz Kujawa pobłogosławił zwierzęta i ich opiekunów. W tym roku przybyliście jeszcze liczniej niż w roku ubiegłym. Więcej było również zwierząt, m.in byli opiekunowie ze swoimi czworonogami psami, kotami. Zaszczyciła nas również swoją obecnością dziewczynka ze swoim gryzoniem – chomikiem w terrarium oraz… chłopiec z kameleonem.
Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie, w szczególności za to, że przy tej okazji przynieśliście ze sobą dary dla Sosnowieckiego Schroniska dla Zwierząt.

Troszczcie się o swoich czworonożnych przyjaciół. Zwierzakom gratulujemy tak odpowiedzialnych opiekunów!

Powtarzając za Papieżem Franciszkiem: „Wspólnie ze św. Franciszkiem z Asyżu chwalimy Cię Ojcze ze wszystkimi stworzeniami, które wyszły z Twojej potężnej ręki. Są Twoje i pełne są Twojej obecności i Twojej czułości. Laudato Si!