Published On: 2 grudnia 2020
Tradycyjnie w okresie adwentowym zapraszamy do udziału w Roratach – Mszy wotywnej o Najświętszej Maryi Pannie.
W naszym kościele codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.00 Zapraszamy z lampionami!
Wszystkich pozostających w domu w związku z pandemią zachęcamy do duchowej łączności przez indywidualną modlitwę w godzinach sprawowania liturgii. Marana Tha! Przyjdź Panie Jezu!
Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele jednocześnie może przebywać maksymalnie 40 osób.
Prosimy o dostosowanie się do limitu, zachowanie dystansu min. 1,5 metra, jak też do innych obostrzeń sanitarnych: zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie rąk, oraz przyjmowanie Komunii Świętej
Drodzy Parafianie i Sympatycy parafii św. Józefa życzymy Wam wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia.